EBEVEYN REHBERİ

OKUL SAATLERİ

Okulumuz 08:00-18:00 saatleri arasında açıktır.

ÇALIŞMA TAKVİMİ

Okulumuz Eylül Ayı İlk Haftası ile eğitim öğretime başlar, Haziran Ayı Son Haftası kapanır.

Okulumuz resmi tatil günlerinde ve bayram tatillerinde kapalı olacaktır. Ayrıca valiliğin, kamu kurum ve kuruluşlarını tatil ettiği günlerde anaokulumuz da kapalı olacaktır.

GÜVENLİK

Çocuklarımız okulda bulundukları süre içerisinde öğretmen denetimindedir. Okulumuza giriş çıkışlar kurum personeli tarafından kayıt altına alınmaktadır. Hiçbir öğrencimiz veli dışında veya veli izni olmadan başak birine teslim edilmez.

TEMİZLİK SAĞLIK HİJYEN

Okulumuzda sağlığa zarar verecek ortam ve koşullardan uzaklaşmak için hijyen üzerinde büyük bir titizlikle durulmaktadır. Gün boyu belirli aralıklarla çocuklarımızın kullandıkları sınıf ve diğer alanlar temiz tutulup havalandırılmasına önem verilmektedir. Ayrıca gün içerisinde belirli periyotlarla lavabo ve tuvaletler temizlenmekte, sağlıklarını etkileyecek durumlara izin verilmemektedir.

BESLENME

Okulumuzda sabah kahvaltısı,öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 öğün beslenme vardır. Yemek Listemiz her ay başında hazırlanarak velilerimiz bilgilendirilmektedir. Kahvaltı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı menüleri her ay başı velilere ulaştırılmaktadır.

GEZİLER

“Çok gezen mi bilir, çok okuyan mı? Biz çok gezenin daha çok bileceğine inanıyoruz. Eğitim programımızı destekleyici eğlenceli gezilerimiz 3-4-5 yaş grupları ile yapıyoruz. Sene başlarında belirlenen geziler öncesinde, çocuklarda merak uyandıracak ön bilgiler verilip, etkinlikler düzenliyoruz. Gezilerde edinilen deneyimleri gezi sonrasında projelendiriyoruz. Böylece çocuklar sosyalleşerek en doğal öğrenme sürecini yaşarlar.